credit24

Credit24

Credit24

Credit24 pakub erinevaid laenutooteid eraisikutele. Nende hulka kuuluvad: krediidikonto, remondilaen, motolaen, reisilaen, pulmalaen, terviselaen ja ilulaen, väikelaen.

Credit24

Credit24 veebilehel on olemas kalkulaatorid arvutamaks välja kuumakse, mis tuleneb laenusummast ning -perioodist.

Credit24 krediidikonto võimaldab täita oma soovid

Jõuludega seoses saate näha oma lähedasi ja nautida koos veedetud aega jõululauas. Kuuse all olevas kingikotis olevad kingitused panevad silma särama nii noortel kui vanadel. Credit24 annab võimaluse jagada pühadega seotud kulutused makseteks, et saaksid nautida jõuluhooaega. Kasutatud krediidikonto raha tagasimaksmiseks on teil aega kuni 60 kuud.

Tasud Credit24 krediidikontolt

Krediidikonto intressi tuleb tasuda ainult reaalselt kasutatud summalt. Konto avamisega ei kaasne mingisuguseid lisakulusid, nagu lepingu- või väljamaksetasud. Intressi tuleb tasuda ainult reaalselt kasutatud summalt.

Võimalused Credit24 krediidikontoga

Kõik, mis on ootamatu, ei pea olema negatiivne. Näiteks sooduspakkumine, millest olete mõnda aega puudust tundnud, võib ilmuda täiesti ootamatult. Tavaliselt juhtub see aga siis, kui palgapäev ei ole veel saabunud ja pangakonto jääk pole just suurim. Krediidikontol saate raha reservis hoida, mis võimaldab selliseid ettekavatsematuid juhtumeid ära kasutada.
 

Krediidikonto abil saate hõlpsalt maksta uute talverehvide eest, uuendada vananenud pesumasinat, panna LEGOd või Playstationi mängu jõuluvana kotti, kostitada oma kaaslast spaareisil ning lõpetada köögi ja vannitoa renoveerimistööd, või osta köögimööblit. Lisaks on juhtumeid, kui võidakse abi vajada tavaliste arvete tasumisega. Või soovite kasutada piiratud ajaga eripakkumisi.

Pole oluline, mis eesmärgil raha on tarvis – see kõik on võimalik Krediidikonto kaudu. Teie ise vastutate selle eest, kas, mida ja millal ostate Credit24 krediidikonto abil.

Maksepuhkus

Maksepuhkuse kõige olulisem piirang on see, et seda tohib kasutada ainult siis, kui arve tasumise tähtaeg ei ole veel saabunud või pole veel möödunud. Mõelge sellele ja koostage strateegia. Teavitage Credit24 esimesel võimalusel, kui arvate, et nõude täitmine võib olla teie jaoks keeruline. Credit24 teeb pidevalt koostööd kliendiga, et leida ideaalne variant olukorra lahendamiseks.
 
Pärast esimese arve tasumist avaneb esimene maksepuhkuse kasutamise võimalus. Pärast järgmise arve tasumist saate maksepuhkust veel ühe korra kasutada. Maksepuhkus tähendab seda, et tuleb edasi maksta vaid intresse, kuid põhiosa pole vaja kohe maksta.
 

Kuidas maksepuhkuse võimalust kasutada?

Maksepuhkust saab vormistada kiiresti ja lihtsalt. Kuhugi minna ei ole vaja, saab lihtsalt iseteenindust kasutada või ka võtta ühendust Credit24 klienditoega.
 
Credit24 leiab, et igale olukorrale on lahendus ning alati tasub ühendust võtta ning koos arutada. 

Vaadake ülevaateid ka teistest laenudest

Lühikokkuvõtted erinevatest laenudest, mida Eestis pakutakse

Kiirlaen

Hüpoteeklaen

Autolaen

Väikelaen